Jestem bardzo zadowolona. Nieśmiertelnik jest przepiękny
Jestem bardzo zadowolona z obsługi i prezentu. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami.
Piekny produkt, godny polecenia, wykonany bardzo solidnie
Bardzo ładny produkt...miła i rzetelną obsługa.... polecam 100%
Śliczny i delikatny łańcuszek. Splecione serca prezentują się wyjątkowo, a całość wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Polecam! ⭐⭐⭐⭐⭐
Piękny i delikatny naszyjnik. Koniczynka prezentuje się bardzo elegancko, a wykonanie jest staranne. Idealny zarówno na co dzień, jak i na prezent. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i zdecydowanie polecam.
Bardzo ładna bransoletka, zgodnie z opisem , synowi się podoba , dziękuję
Nieśmiertelnik Super❤️Naż Bardzoooo Zadowolony 😍🥰❤️
Super prezent taki jak na zdjęciu profesjonalna obsługa oraz wszystko przyszło na czas
Coś pięknego i osobistego.
Szybka wysyłka, zgodna z opisem. Polecam. Dziękuję 🥰
Bardzo ładna myślę że spodoba się obdarowanemu